Romas

Bangladeše traukiniui įsirėžus į vestuvininkų mašiną žuvo 10 žmonių

Bangladešo šiaurės vakaruose mažiausiai 10 žmonių žuvo traukiniui nesaugomoje pervažoje įsirėžus į vestuvininkus vežusį mikroautobusą, pirmadienį pranešė pareigūnai.

Į Daką važiavęs traukinys su mikroautobusu susidūrė Ulaparoje, esančioje maždaug už 145 km nuo sostinės. Šia transporto priemone 14 žmonių važiavo iš vestuvių ceremonijos, sakė vietos policijos vadas Koushikas Ahmedas (Kušikas Ahmedas).

Mikroautobusas privažiavus prie geležinkelio pervažos jo vairuotojas veikiausiai nepastebėjo dideliu greičiu važiavusio traukiniu. Įvykio vietoje žuvo aštuoni žmonės, įskaitant nuotaką ir jaunikį.

„Dar du [sužeistieji] mirė ligoninėje, kiti buvo sužeisti“, – naujienų agentūrai AFP sakė K. Ahmedas.

Šioje Pietų Azijos šalyje iš maždaug 2,5 tūkst. geležinkelio pervažų 40 proc. yra nesaugomos, o pražūtingi automobilių susidūrimai su traukiniais – gana dažni.

Policijos duomenimis, per pastaruosius pusseptintų metų per nelaimes šalies geležinkeliuose, kurių bendras ilgis – apie 2,8 tūkst. km, žuvo beveik 6 000 žmonių.

Redaktorius: Raimondas Čiuplys

Daka, liepos 16 d. (AFP-BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode