SSC

Vinilinių plokštelių viršelių dizaino paroda

Nuo 2020 m. gegužės 26 d. Mažeikių muziejuje (V. Burbos g. 9) eksponuojama vinilinių plokštelių viršelių dizaino paroda „Lietuviškas vinilas“ . Eksponatai iš Mažeikių muziejaus ir darbuotojų rinkinių.

Maloniai kviečiame apžiūrėti parodą!

Mažeikių muziejus

Paroda „Išėjusių mokyklų palikimas“

2020 m. gegužės - birželio mėn. Mažeikių muziejuje (V. Burbos g. 9) eksponuojama paroda „Išėjusių mokyklų palikimas“. Eksponatai iš buvusių Krakių ir Balėnų mokyklų muziejų. Paroda skirta Mokyklų bendruomenių metams.

D. Eremino paroda „Mažeikių krašto karo lakūnai Lietuvos karo aviacijoje 1919 - 1940 m.“

2020 m. gegužės 7 d. - liepos 4 d. Lietuvos aviacijos pradininko Aleksandro Griškevičiaus muziejuje (Akmenės g. 10, Viekšniai) eksponuojama Dariaus Eremino paroda „Mažeikių krašto karo lakūnai Lietuvos karo aviacijoje 1919 - 1940 m.“

Grupė „Ambrozija“, lapkričio 10 d.

Nukelta į lapkričio 10 d.

 

Vestuvės – stebuklinga šventė. Kartais, kai du visai nesuderinami žmonės nusprendžia būti kartu. Bet jeigu jie dar sugeba kartu išgyventi 25 metus – tai prilygsta vienam iš pasaulio stebuklų. O jeigu vienas iš jų – Bronius su armonika, o kitas – Stefa su siautulingu charakteriu – lauk fejerverkų. O jeigu dar paradui vadovauja piršlys Beausis –tai be žemės drebėjimo neprasisuksi.

Taip pat skaitykite:

Powered by BaltiCode