Ir karantino metu aplinkosaugininkai į incidentus reaguos nedelsdami

Kaip pranešė Aplinkos apsaugos departamentas prie Aplinkos ministerijos (AAD), ir karantino laikotarpiu, kuris šalyje paskelbtas nuo kovo 16 d. iki 30 d., aplinkosaugos pareigūnai į incidentus ir avarijas reaguos nedelsdami. Tačiau planiniai įmonių, patalpų patikrinimai nukeliami, jie bus atliekami pasibaigus karantinui.

Karantino metu gyvosios gamtos inspekcijų pareigūnai, atsižvelgdami į Aplinkos ministerijos rekomendacijas, ir toliau nustatyta tvarka kontroliuos, kaip laikomasi medžioklės ir žvejybos reikalavimų.

AAD daug dėmesio skiria, kad būtų užkertamas kelias galimiems pažeidimams, susijusiems ne tik su gyvūnijos išteklių naudojimu, bet ir su nuotekų išleidimu, atliekų tvarkymu ir kt.

Karantino laikotarpiu AAD korespondenciją priima tik paštu arba elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., o konsultacijas teikia tik elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..">Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Ir anoniminiai skundai, ir elektroniniu būdu atsiųsti, bet nepasirašyti kvalifikuotu elektroniniu parašu skundai, kuriuos tiriant būtina atlikti patikrinimą vietose, nebus nagrinėjami.

Strateginės komunikacijos skyrius

Aplinkos ministerijos informacija

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode