Estijoje po sekmadienį siautusios audros dauguma jos sukeltų elektros tinklų avarijų jau likviduotos, bet antradienio rytą elektros dar neturėjo 14 600 vartotojų, pranešė elektros paskirstymo kompanija „Elektrilevi“.

Pranešime sakoma, kad antradienį 6 val. 21 min. įvairiuose Estijos regionuose buvo 138 pažeidimai, dėl kurių elektros neturėjo 14 663 vartotojai.

Sekmadienį vakare dėl smarkios audros, per kurią žuvo vienas žmogus, elektros neturėjo 60 tūkst. vartotojų.

Gelbėtojai sakė BNS, kad pietrytiniame Repinos miestelyje 57 metų vyras sekmadienį buvo sunkiai sužalotas vėtros išversto medžio ir vėliau ligoninėje mirė.

Informacijos sistemų valdyba (RIA) savo ruožtu pirmadienį nurodė, kad daugelyje vietovių dėl audros buvo sutrikęs arba nutrūkęs interneto ryšys. Tai paveikė savivaldybių ir valstybines įstaigas, įskaitant Luhamos sienos perėją Rusijos pasienyje, kur interneto ryšys neveikė pirmadienį nuo 9 val. iki 11 val. 30 min. vietos (ir Lietuvos) laiku. 

Redaktorius: Miglė Giri

Talinas, spalio 29 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Powered by BaltiCode