Niekas, net ir gimdymas, nesutrukdė paauglei Fatoumatai Kouroumai Conde (Fatumatai Kurumai Kondė) išlaikyti vidurinės mokyklos egzamino, kuriam ji ruošėsi ištisus metus.

Ši 18 metė, gyvenanti Mamu mieste Gvinėjos rytinėje dalyje, pajuto tuojau gimdysianti, atsisėdusi laikyti vidurinės mokyklos baigiamojo fizikos egzamino.

Ji buvo skubiai išvežta į vietos ligoninę, kur per 10 minučių pagimdė berniuką.

Praėjus vos 40 minučių po išvykimo iš egzaminų auditorijos mergina sugrįžo prie savo stalo, apstulbindama tiek savo šeimos narius, nuskubėjusius į kliniką, tiek egzaminuotojus.

Apie šį nutikimą pranešė vietos žiniasklaida. Egzaminų centro direktorius Mohamedas Diakite (Mohamedas Diakitė) patvirtino, kad šis faktas yra tikras.

F. K. Conde naujienų agentūrai AFP sakė, kad niekam, net savo vyrui, nesakė, jog vaikelis tuojau turi ateiti į pasaulį – „iš baimės, kad jie prašys manęs likti namuose arba vykti pas gydytoją“.

„Tiesiog negalėjau įsivaizduoti, kaip galėčiau praleisti nors vieną baigiamąjį egzaminą – juk jiems ruošiausi ištisus metus“, – pridūrė jaunoji mama.

Vienas iš merginos giminaičių sakė, kad jos vyras, policijos puskarininkis, nudžiugo sužinojęs šią naujieną ir visiems pasakoja apie „šią nuostabią moterį“.

„Visi Mamu juos sveikina, ir meldžiame dievo, kad Fatoumata gautų brandos pažymėjimą“, – pridūrė giminaitis.

Pasak jo, naujagimiui buvo duotas vardas Espoir (Espua, pranc. „Viltis“).

Redaktorius: Raimondas Čiuplys

Konakris, liepos 19 d. (AFP-BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode