Karibų jūroje prie Hondūro krantų trečiadienį nuskendus žvejybiniam laivui žuvo mažiausiai 26 žmonės, pranešė šalies kariškiai.

Tačiau 47 kiti žmonės liko gyvi, sakė ginkluotųjų pajėgų atstovas Jose Meza (Chosė Mesa).

70 t laivas „Wallie“ dėl nežinomų priežasčių prie atokaus Moskitijos regiono krantų nuskendo netrukus po išplaukimo iš uosto.

Pasak J. Mezos, laivas išplaukė iš šalies rytuose, Nikaragvos pasienyje esančio Puerto Kabo Grasias a Dioso, pasibaigus sezoniniam draudimui gaudyti omarus.

Kelios valandos prieš nuskęstant „Wallie“, tame pačiame rajone nuskendo kitas perpildytas žvejybinis laivas. J. Meza sakė, kad iš jo buvo išgelbėta 40 žmonių, nors laivu gali plaukti tik iki 31 žmogaus.

Pareigūnai pranešė, kad ekspertai aiškinsis nelaimių priežastis ir kad laikotarpiui iki trejų metų buvo sustabdyti laivybos leidimai laivams, kurių savininkai ima per daug žvejų.

„Wallie“ kapitonas Austinas Hyalockas Almendaresas (Ostinas Hjalokas Almendaresas) prieš pat savo žūtį pasiuntė nelaimės signalą SOS, pranešė vietos spauda.

Tegusigalpa, liepos 4 d. (AFP-BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Powered by BaltiCode