Reklama 1

Meksikoje sulaikytas 791 migrantas, įskaitant 368 nepilnamečius

Meksikos Verakruso valstijoje buvo sulaikytas iš viso 791 migrantas iš Centrinės Amerikos, tarp jų – 368 jaunesni nei aštuonerių metų vaikai, sekmadienį paskelbė pareigūnai.

Atvykėlių, gabentų paslėptų keturiose priekabose, sulaikymo operacija buvo įvykdyta dviejose vietovėse, sakoma Nacionalinio migracijos instituto pareiškime.

Nors visų migrantų amžiaus pasiskirstymas tebėra neaiškus, vienas šaltinis anksčiau sekmadienį su anonimiškumo sąlyga pranešė naujienų agentūrai AFP, jog 270 iš sulaikytų migrantų yra 6–7 metų amžiaus, o dar 98 – jaunesni nei penkerių metų.

Tarp sulaikytųjų yra 413 Gvatemalos, 330 Hondūro ir 39 Salvadoro piliečiai, pridūrė šaltinis.

Pasak kito šaltinio, buvo sulaikyti šeši įtariami prekiautojams žmonėmis.

Verakrusas yra vienas labiausiai smurto krečiamų Meksikos regionų. Per šią valstiją veda prekybos narkotikais keliai į Jungtines Valstijas, todėl šia valstija keliaujantiems migrantams gresia didelis pavojus būti apiplėštiems, išžagintiems ar pagrobtiems.

Minėti žmonės buvo sulaikyti prasidėjus 45 dienų laikotarpiui, per kurį Meksika turi pasistengti pažaboti migraciją, kaip numato anksčiau šią savaitę pasiektas susitarimas su JAV. Tokių veiksmų Meksika imasi siekdama išvengti muitų, kuriuos meksikietiškoms prekėms grasina įvesti amerikiečių prezidentas Donaldas Trumpas (Donaldas Trampas).

D. Trumpas neseniai perspėjo, kad muitų įvedimas bus toliau svarstomas, jei Vašingtonas po 45 dienų pripažins, kad Meksikos pasiekta pažanga nėra pakankama.

Koacakoalkosas, Meksika, birželio 16 d. (AFP-BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentarai  

0 #1 Antoniooai 2019-06-18 05:21
Привет господа!
Предлагаем Вашему вниманию высококачественные профессиональные плёнки.
Наша организация"ООО Защитные плёнки" работает 15 лет на рынке этой продукции в Беларуси.
Мы можем предложить Вам Защитные плёнки ,архитектурные плёнки,декоративные плёнки,автомобильные плёнки и противопожарные плёнки.
Более подробная информация размещена на нашем сайте
С уважением,коллектив "ООО Защитные плёнки".
http://nunado.ru/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=5837
http://karachev32.ru/index/8-24163
http://pkfso.ru/user/Patriothvq/
http://vseobstavim.ru/index/8-20539
http://sevgidolu.biz/user/Pavloslqe/
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode