SSC
 Europos Sąjungos diplomatai teigia, kad sankcijos Rusijai privalo galioti tol, kol baigsis kautynės Rytų Ukrainoje, nepaisant JAV prezidento Donaldo Trumpo (Donaldo Trampo) nuolaidžiavimo Rusijos lyderiui Vladimirui Putinui.

ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini (Federika Mogerini) pirmadienį pareiškė, kad Bendrija niekuomet nepripažins Rusijos aneksuoto Krymo pusiasalio, ir pabrėžė, kad visos šalys privalo laikytis Minsko susitarimų.

Į ES užsienio reikalų ministrų susitikimą atvykusi F.Mogherini sakė: „Negaliu pasakyti, kokia JAV administracijos nuomonė tuo klausimu, bet galiu pasakyti, kokia yra europiečių nuomonė.“

Praėjusią savaitę rytų Ukrainoje suintensyvėjo kovos tarp vyriausybės pajėgų ir prorusiškų separatistų. Per pastarąją savaitę žuvo mažiausiai 33 žmonės, tarp kurių buvo civilių, ir dar daug asmenų buvo sužeista. Nuo konflikto pradžios 2014 metais žuvo jau daugiau kaip 9 800 žmonių.

Briuselis, vasario 6 d. (AP-BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Powered by BaltiCode