Reklama 1

Pokyčiai

Kažkodėl šiemet žiemos nėra... Taip norėjosi traktuoti dar užvakar. Pačios žiemiškiausios metų šventės praėjo be sniego ir gražaus baltumo. Tačiau žiema, kad ir pavėluota, vis tik, atrodo, ateina. Na, bent jau prisnigo.

Įžengėme į Naujus metus, ypatingus šaliai. Atėjo ponas Euras, daugelio lauktas, daugelio nemėgiamas, kai kurių apatiškai sutiktas. Kaip ten bebūtų, tačiau priprasti prie jo dar reikia daugumai.

 

Šie metai neeiliniai ir dėl rinkimų. Ne tik, kad jie vyks, keisis (daugiau ar mažiau) Savivaldybės taryba, bet pirmą kartą tiesiogiai rinksime merą. O tai jau žingsnis tikros demokratijos link. Tik čia būtina palinkėti ir gero pasirinkimo.

O jau pačią pirmąją Naujųjų metų dieną Mažeikiai išgarsėjo respublikoje Gabijos gimnazistės dėka. Ji laimėjo televizijos projektą „Lietuvos balsas“. Džiugu, kad turime tokių talentų. O metai, prasidėję geromis naujienomis, tikėkimės, ir toliau bus geri.

Dar viena šventė, vykusi sausio pradžioje, – Mero jubiliejus. Vertai sulaukta didelio būrio gerbėjų sveikinimų ir linkėjimų. Tik tegul jie visi išsipildo...

Atšvęsti ir Trys Karaliai. Nors oras nebuvo palankus einantiems į bažnyčią, ir juolab dalyvavusiems Kultūros centro surengtoje šventėje, bet yra, kaip yra. Šventės ir renginiai negali pasirinkti oro sąlygų.

Nuo Naujųjų neina pareigų ir ilgametė kultūros vadovė. Atsisveikinta su ja dar anais, senaisiais, metais. Vėl naujas konkursas, vėl naujas vadovas. Koks jis, vietinis ar atėjūnas, skaidriai nugalėjęs ar „savas“ ir kaip jam seksis, sulauksime naujovių ir iniciatyvų ar kultūros darbas tekės senąja vaga? Tai ir parodys, kas iš tikrųjų vadovavo centrui: direktorius ar, kaip daugelis mano, – „iš aukščiau“. Tik kažkodėl nuojauta sako, jog dėl šio posto bus didelis mūšis. Norinčių daug ir net ne vietinių. O ar bus atsižvelgiama į profesionalumą, sugebėjimus ir norą dirbti, ar tik pastatyta marionetė, kurią lengva tampyti į visas puses. Kas žino, gal ir atsisveikinta su senąja vadove užstrigus virvutei? Juk Kultūros centre prasidėjo pelninga renovacija... Kalbų ir atgarsių daug, o ar kas paneigs, kad jie melagingi?

Kaip ten bebūtų, vėlgi, kaip ir tiesioginiuose mero bei Savivaldybės tarybos rinkimuose, taip ir šiame konkurse – belieka palinkėti komisijai gero ir sąžiningo pasirinkimo!

Tikėkime teigiamais pokyčiais!

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode