Reklama 1

Laimingų Naujųjų

Baigiasi dar vieni metai. Netrukus nuplėšime ar užversime paskutinį kalendoriaus lapelį, taip ištikimai skaičiavusį praeitin nugrimzdusias mums malonias, kupinas džiaugsmingų ir nepakartojamų akimirkų, o kartu ir liūdesio, nerimo, skausmo, galbūt netekties kartėlio privertusias paragauti dienas. Ateina laikas susimąstyti, apgalvoti tai, ką gero padarėme ir labiausiai – ką galėjome padaryti. Laikas – nuskaidrinti sąžinę, nuraminti sielą, pakylėti dvasią. Ir ne tik savo, bet ir artimųjų, kasdien mus supančių, bendradarbių, draugų, pažįstamų ir... visų visų.

Šv. Kalėdos įpareigojo mus užgimti naujesniam, geresniam, atlaidesniam, artimo meilės ir atjautos kupinesniam rytojui, pasidalinti duonos riekele su tais, kurie jos stokoja, kad visi šalia esantys pajustų kiekvieno iš mūsų buvimą, o jau rytoj vakare užvertę galvas su nostalgija stebėsime, kaip kartu su spalvotais ugnies pliūpsniais danguje išnyksta dar vieni metai. Pasitikdami Naujuosius, ypatingus Lietuvai valiutos pasikeitimo atžvilgiu, metus, nedrąsiai svarstysime, kokie jie bus? Svarstysime, ar dar turime laiko sugriebti už sparnų laimės erelį ir jau niekada nebepaleisti. Daug dalykų svarstysime, daugybės atsakymų ieškosime, nors vėliau – kaip visuomet – skanausime gyvenimą. Saldų, kartoką arba nuodingą.

O dabar, baigiantis dar vienam laiko etapui, norėtume Jūsų atsiprašyti už tai, kas buvo ne taip, už tai, kad galbūt nepatenkinome Jūsų, skaitytojų, poreikių, už tai, jog vietoj įdomios informacijos teko matyti gigantišką reklamą, ir už viską viską... Ir dėkoti... už supratimą, už bendravimą, už ištikimybę, už tai, kad esate, už tai, kad sugebate tikėti gėriu net tada, kai užvaldo noras sekti paskui minią... ir už dar daugelį daugelį dalykų. Nuoširdus AČIŪ!

2015-aisiais tęsime pradėtą idėjų įgyvendinimą, kursime naujas. Ar jos ras vietą Jumyse? Klausimas atviras. Galime pažadėti tik viena: nutilus naujametiniams fejerverkams, į ateitį pažvelgsime atnaujintu, nuvalytu ir skaidresniu žvilgsniu. Tobuli nebūsime ir patiksime ne visiems. Užtat išliksime – atviri ir teisingi.

O kol kas, skaičiuodami paskutines 2014-ųjų akimirkas, nepabijokime vaikiškomis rankutėmis apkabinti šalia esantįjį ir pasidalinti nuoširdumu. Nepabijokime ir vaikiško žvilgsnio, trykštančio nuostaba. Net jei žiūrime į tą, kurį matėme begalybę kartų. Juk tam, kad būtume pajėgūs daryti stebuklus, nebūtina nesiskusti barzdos, rengtis raudonai ir veisti elnius. Pakanka tikėti, kad viskas bus gerai.

Laimingų Naujųjų, Brangieji!

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode