Reklama 1

Permainos

 

Vėl peržengėme naują gyvenimo skaičiuoklės etapą. Su senaisiais metais nesibaigė mūsų darbai, vargai ir, žinoma, džiaugsmai. Gyvenimas tęsiasi. Koks jis bus, priklausys didele dalimi ir nuo mūsų pačių. O norėtųsi visiems palinkėti paties geriausio.

Nauji metai atneš ir pokyčių. Ypač kultūros srityje. Keisis Mažeikių kultūros centro net keletas darbuotojų, tarp kurių – ir vadovas. Vėl bus skelbiamas konkursas jo vietai užimti. Kalbama, kad koją pakišo savi, centro darbuotojai. Iškapstė nelabai gražius popierėlius į paviršių. Ach, tas pavydas!

Pastaruosius metus Kultūros centre vykdavo daug renginių: nuo garsiojo Tarptautinio meno festivalio iki kino filmų. Tenka nusivilti, kai atvyksta „žvaigždė“, jo manymu, į provinciją. Didžiulis skirtumas tarp koncerto didesnių miestų arenose ir Mažeikiuose (gal ir kituose rajonuose tas pats). Daugiau tuščių ir lėkštų kalbų nei dainų, o žiūrovai žinomiausias dainas turi patys pasidainuoti. Iki tokio lygio daugelį klausytojų nuvylė neseniai įvykęs Ovidijaus Vyšniausko koncertas. Drąsesnė klausytoja tiesmukai reiškė nepasitenkinimą, sakydama, jog mokėjome ne už kalbas. Atlikėjas akivaizdžiai negalavo, nuolat kosėjo, tačiau ne tik liga, bet ir nenoras atidirbti sąžiningai žiūrovui už tuos keliolika eurų buvo akivaizdus. O jau ką kalbėti apie Kultūros centro garso operatoriaus darbo kokybę: ne tik pats dainininkas neišprašė aukštesnio garso lygio, bet dar koncerto metu cypė mikrofonas.

Ne ką geriau pasirodė ir Inga Valinskienė. Pasirengta puikiai, gyva muzika, efektai, talkino kiti atlikėjai ir grupės... Būtų labai šaunu, tik gal pirmasis blynas kaltas, čia, Mažeikiuose, iškeptas. Trūko susidirbimo, garso kokybės, vėl lėkštos ir nepatrauklios kalbos – atlikėjos siūlymas vyrui duoti į galvą ir kt. Kitaip sakant, stoka elementarios kultūros ne tik prieš save, bet ir žiūrovą. Didelė nepagarba visiems. Ir visai kitokį koncertą atliko didžiosiose scenose tiek Valinskienė, tiek Vyšniauskas.

Užtat gerus žodžius teko girdėti apie Mažeikiuose koncertavusį Arvydą Vilčinską. Atidirbo sąžiningai, nors ir negausiai publikai.

Keičiasi Kultūros centro darbuotojai. Gal ir geras sprendimas. Vien dėl garso operatoriaus neatsakingo elgesio ne tik garso kokybė šlubuoja, bet ir vėluoja pasirodymai. Kaip pavyzdys, „Niuanso“ jubiliejinis koncertas. Tik dėl to, kad niekas nepakėlė ekrano.

Iš Kultūros centro išeikime į gatvę. Tamsu. Taip, žiema, paroje daugiau tamsos nei šviesos. Tačiau ne akmens amžius. Turime elektrą. Deja, gyventojų nusivylimui, ji šviečia tik pagrindinėse gatvėse, ten, kur važiuoja automobiliai. Elektra taupoma šalutinių gatvių gyventojų ir praeivių saugumo sąskaita. Nenuostabu, kad per šventes Mažeikiuose apstu apiplėšimų ir vagysčių. Žmonės tokio valdžios sprendimo nesupranta. Pasak jų, negali būti net kalbos apie apšvietimo reikalingumą naktimis.

Dar keisčiau, iki šiol negirdėta, kad teisman būtų patraukti Savivaldybės tarybos nariai už savo nuomonės išsakymą. O dabar taip atsitiko. Belieka tik stebėti finalą.

Gerų emocijų naujaisiais!

Komentarai  

0 #2 Jo 2019-01-11 08:12
Dar vienas socdemų lizdelis
Cituoti
-1 #1 Jop 2019-01-10 11:47
Ne budas.lt o pliurpalas.lt
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode