Romas

Kontrastai

 

Už lango ir toliau džiugina šiltas, įvairiomis spalvomis žaižaruojantis ruduo. Dažnai pasirodanti skaisti saulė dar labiau išryškina gamtos bei lapų grožį, nepakartojamus subtilius derinius, kontrastus ir kompozicijas.

Laimingi tie, kurie gyvena arčiau gamtos arba per gyvenimo skubą vis dar turi laiko žvilgtelėti aukštyn į dangų. Ir visiškai nesvarbu, ar tai ankstus rytas, ar jau vėlus vakaras. Medžiai, skirtingai nei žmonės, vis drąsiau nusimeta lapus ir visiškai nesigėdi savo apnuogintų šakų, kurios dažnai būna taip panašios į laiko išvagotas išvargusias žmonių rankas.

Kažkaip nepastebimai praeitin nušurmuliavo mokslo metų pradžios įspūdžiai bei jaudulys, mokytojai ir jų problemos labai trumpam buvo atsidūrę dėmesio centre, o Mažeikius netgi aplankė švietimo ministrė. Tikrai netikėtas rudeniškas vaizdelis, kuris papildė spalio įvykių kalendorių, tuo tarpu gausi lydinti svita buvo mažiau išraiškinga ir nuobodi. Kitas klausimas, ar šiuo ministrės vizitu džiaugėsi politikų atstumta ir vis pamirštama gausi rajono pedagogų bendruomenė. Ar ugdymo įstaigose atsiras daugiau aiškumo, šviesos, pagarbos ir vilties? Ar pedagogai suvokia, kad ir patys turi nuolatos keistis bei siekti didesnės vidinės harmonijos? Nežinomybė ir ne šiandien atsivėrusios žaizdos, klausimai bei išryškėję kontrastai, tokios šiandien yra realijos. Kvailokas klausimas, o gal švietimo ir ugdymo įstaigų darbuotojų svajonės ir lūkesčiai pernelyg dideli? Jų pašaukimas – skleisti žinias ir šviesą. Jeigu kiekvienas tai darytų, daug kas tikrai pasikeistų. Tuomet turbūt likimai ir nuotaikos būtų visiškai kitokios.

Nors metų kalendorius pastebimai plonėja, tačiau šį mėnesį dar pakankamai laiko, kad pasireikštų unikalus kūrybiškumas. Pomėgis ar pramogos, atžalos ar mylimas žmogus gėrėsis ir gers visą meilę, palankumą ir taps kasdienio džiaugsmo šaltiniu. Minties galios stiprės ir būsime nesustabdomi, kai reikės ko nors pasiekti, pasitelkus žodines ar rašytines priemones. Būdami smalsūs, nenuilstantys, vyksime į netolimas keliones, šio to vertingo išmoksime ar kitus išmokysime. Kuo labiau į tai, kas mums malonu, įsitrauksime, tuo labiau negalėsime liautis. Ieškokime būdų ne tik gerai leisti laiką, bet ir save išreikšti arba rasti tinkamų sprendimų.

Tegul kiekviena diena užsipildys maloniu bendravimu ir visokiausiomis naujienomis, susitikimais bei išvykomis, kurių metu užmegsime naujas pažintis ir tikrai sutiksime įdomių žmonių.

Gyvenimas džiaugsmingas, o vienas dvasinis lyderis netgi yra pasakęs, jog turime džiaugtis, kad nubudome. Užmikime, numirkime su kiekviena diena ir rytą iš naujo gimkime. Kai pabundi, nesvarbu, lyja ar šviečia saulė, esi vienas ar su artimu, rytą priimi kaip Dievo dovaną.

Nebijokime kontrastų!

Komentarai  

0 #4 avakoesobutq 2019-03-09 17:27
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin No Prescription Amoxicillin 500mg http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Cituoti
0 #3 ujaqamih 2019-03-09 17:20
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin Amoxicillin Online http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Cituoti
0 #2 idicotetofu 2019-03-09 14:54
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - 18 Amoxicillin Online http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Cituoti
0 #1 agasisaqesato 2019-03-09 14:29
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin 500 Mg Amoxicillin No Prescription http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode