Reklama 1

Transformacijos

Transformacija yra labai plati sąvoka, tai formos, išvaizdos ar kitų gyvybiškų savybių pasikeitimas, pertvarkymas, patobulinimas. Toks terminas gali būti naudojamas matematikoje, kai tai susiję su matematinių funkcijų pertvarkymu, statistikoje – tai duomenų transformacija, chemijoje - reakcijų virsmai, genetikoje – DNR transformacija, taigi vartojamas terminas įvairiose mūsų gyvenimo srityse.

Žemę nuolatos pasiekia vis aukštesnių vibracijų energijos, vyksta intensyvūs pokyčiai gamtoje, mūsų aplinkoje ir skatina keistis bei prisitaikyti prie naujų energijų mus pačius. Tai veikia mūsų energetinę struktūrą – biolauką, o  naujų Žmonijos Dvasinės evoliucijos kodų priėmimas sąmonės lygmenyje yra suprantamas kaip dvasinė transformacija.

 Jausmų ir santykių transformacijos mus lydi visą gyvenimą, jos  padeda  žmonėms, norintiems  gyventi darnoje bei harmonijoje su aplinka ir savo partneriu, jei prarandame bendravimo ryšius ir blogėja santykiai su aplinkiniais, nebegalime jausti ir suprasti vienas kito be žodžių, o prie rytinės arbatos puodelio nebeturime apie ką pasikalbėti, kai nebemokame  išklausyti ar atjausti kito žmogaus, nebegalime suvokti, kad  bendravimas ir laikas, praleistas kartu, yra brangesnis už visus uždirbamus pinigus. O juk kiekvienam iš mūsų reikia, kad nuolatos  jaustumėmės kito žmogaus priimti, suprasti, įvertinti ir pastebėti, kad santykiai bylotų apie harmoniją, ramybę ir saugią ateitį.

Kiekvieną mūsų būseną, be abejo, paveikia ekonominės transformacijos, kurios yra ne tik žingsnis į geresnę ir modernesnę ateitį, bet ir yra lydimos savų kataklizmų ir griuvimų. Paskutinė ekonominė krizė Lietuvoje, atrodo, jau praėjo, tačiau jaučiama dar ir šiandien, o Mažeikių politikai iki šiol nesugeba taip suplanuoti metinio biudžeto, kad biudžetinių įstaigų darbuotojai pagaliau pamirštų apie „neapmokamas“ atostogas, ogi priedai valdininkams  nuolatos transformuojasi tik į didžiąją pusę. Per krizę nurėžtų pensijų dauguma gavėjų dėl politikų vangumo gali ir nebesulaukti, o švietimo, kultūros ir kitų svarbių valstybei struktūrų darbuotojai gali tik pavydėti Estijos gyventojams, kurių vidutinis atlyginimas jau yra 44 proc. didesnis negu Lietuvoje.

Dar viena Mažeikiuose labai gerai pastebima yra eismo transformacija. Čia kelio ženklų jau greitai bus daugiau negu medžių, o vairuotojams yra didelė  šventė, kai Laisvės gatvėje ir kai kuriose kitose vietose  sugenda šviesoforai. Rekonstruojamoje Respublikos g. dalyje, prie autobusų stoties, nėra įrengtos dviratininkų juostos, todėl Mažeikių turistų klubas (Respublikos g.) ir kiti gyventojai savo dviračius turės kažkur palikti, o šioje gatvėje propaguoti „šiaurietišką“ ėjimą. Apie kelkraščiuose nepatogiai įrengtas arba neįrengtas ten, kur jos tikrai reikalingos, transporto stovėjimo vietas ir siauras važiavimo juostas jau buvo kalbėta, bet problema yra ir ji toliau kaitins gyventojų aistras.

Mažeikių miesto ir rajono gyventojai labai greitai pastebėjo, kad pardavimų transformacija miesto turguje ir prekybos centruose jau beveik pasiekė Europos kainas. Kas vakar dar buvo litas, šiandien jau yra euras. Ir, žinoma, visa tai yra daroma ne dėl prekybininkų pelno, o dėl gyventojų patogumo, „pagerėjusio“ gyvenimo ir ...atsigaunančios ekonomikos.

Praėjusį šeštadienį, šviečiant saulutei, Mažeikiuose vyko Krašto apsaugos savanorių Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės 24 metų įkūrimo paminėjimo šventė. Pro miestą pražygiavo darni savanorių eisena, kurią tikrai papuošė Lietuvos karinių oro pajėgų orkestras iš Kauno. Tačiau jau po pietų įvyko oro transformacija. Danguje triukšmavo ir bildėjo Perkūno ratai, o žemę nuplovė pliaupiantis lietus. Taip kontraversiškai atsisveikinimo žinutę mums pasiuntė šiluma mažai lepinęs paskutinis pavasario mėnuo – gegužė.
O jau šį savaitgalį visi esame kviečiami ir laukiami, ko gero, reprezentacinėje šventėje „Miestas upės vingyje“.

Lai ši savaitė mums būna džiaugsmo transformacija, pasitinkant dar vieną vilčių, svajonių, meilės ir laukimo vasarą!

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode