Romas

Rinkimų dvasia

Ir vėl nauja savaitė. Perėjome visiškai prie naujosios valiutos. Atsikvėpė mažieji verslininkai. Gyvenimas lyg ir grįžo į senas vėžes. Ilgėja dienos, vis mažiau bijome šalčių, kurių iki šiol dar nebuvo, tačiau žiemos ko gero be jų nebaigsime. Bet jau vis artyn pavasario. Ypač nuotaikingesni darosi šia mintimi gyvenantys vieniši seneliai. Ne taip bus ilgu, dar labiau kels nuotaiką vis dažniau pasirodanti saulutė, o ir piniginei lengviau: bent jau mažiau reikės elektros šviesos. O kur sąskaitos už šildymą?!. Juolab, kad atitinkamos institucijos bando įvairiai manipuliuoti, tai naktimis didindamos šilumą, tai vėsindamos vandenį. Na, bent jau taip pastaruoju metu garsiai kalbama. Tik ne visada, kas garsu, būna tiesa.

Mažeikiuose lyg ir nieko ypatingo. Politikai arba būsimi politikai gyvena rinkimų dvasia. Vieni reklamuojasi, kiti pilsto srutas į konkurentų kiemą ir daržą, dar kiti tiesiog tyliai tikisi būti pastebėti ir įvertinti. Gausūs, plačiai žarstomi pažadai apie gražesnį kasdienybės rytojų bei visomis įmanomomis priemonėmis į pavargusią pasąmonę brukama kitokia rinkiminė agitacija taip pat. Nesvarbu, kad įpratome vadinti save patikliais arba turime pakankamai karčios patirties atminties kertelėse atkapstydami turiningą, tačiau absoliučiai nerezultatyvią mūsiškosios demokratijos praeitį. O gal eilinį kartą beprasmiškai numosime į viską ranka, atmindami seną ir gyvenimiškais argumentais pagrįstą tiesą: niekada žmonės nemeluoja tiek daug kaip prieš rinkimus, per karą ir po medžioklės... Galbūt ne visi. Visada yra ir išimčių.

Psichologai teigia, jog žmogaus, kaip individo, egzistencijos viršūnė yra valdžia. Valdžia visomis jos dulkėtomis prasmėmis. Didžiausią pasitenkinimą žmogui suteikia ne malonumai ir pinigai, o valdžia. Skvarbiu žvilgsniu žvelgiant į politikų atsiradusį nuoširdų norą bendrauti, į pastangas tarptautinių žodžių turtingumu pasižyminčiomis nekonkrečiomis kalbomis įtikinti rinkėją, jog demokratijos esmė iš tiesų yra tarnavimas, apima slogus įspūdis. Valdymo sąvoka pamažu suprantama kaip būdas patenkinti savo poreikius kito sąskaita. O poreikiai milžiniški. Žmona, vaikai, anūkai... Ir būsto padoraus reikia, ir mašiniukės neprastos... Per televiziją, radiją bei kitas žiniasklaidos priemones esame girdėję nemažai išsireiškimų, kad štai vienas ar kitas dalykas atliktas už mokesčių mokėtojų pinigus. Tik turbūt ne mokesčių mokėtojų naudai?

Šiemet tiesiogiai rinksime merą. Tie, kas seka politinį gyvenimą ir aktualijas, mato, kas ir kiek naudingas Mažeikiams ir jų gyventojams. Jiems pasirinkti nebus sunku. Svarbiausia – nueiti į rinkimus. Kaip pilnateisiam šalies piliečiui.

Darbingos ir gražios savaitės!

Komentarai  

0 #2 oxuzeam 2019-03-23 22:02
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin Without Prescription Amoxicillin 500 Mg http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Cituoti
0 #1 ugsuxeji 2019-03-23 21:49
Amoxicillin Online: http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ Amoxil http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Reklama 2a

Powered by BaltiCode