SSC

Tinkamiausio oro vėsintuvo pasirinkimas: patarimai

Namuose labai karšta ir kiekvienas žingsnis neatsiejamas nuo prakaito? Tokiu atveju siūlome suteikti sau galimybę jaustis puikiai ir įsigyti gerą vėdinimo sistemą, kuri pasirūpins ne tik geresne savijauta, tačiau ir sveikata apskritai. Kadangi šiuo metu oro vėsintuvų pasirinkimas toks platus – pasirinkti tinkamiausią gali būti sudėtinga. O tam esame mes! Nurodysime Jums kelis esminius niuansus, kuriuos įvertinusi galėsite jaustis rami, kad radote puikią įrangą, kuri tarnaus ne vieną sezoną.

Pasirinkimas prasideda nuo erdvės, kuri bus vėdinama. Vieni labiausiai tinka mažoms patalpoms, kiti – didelėms, o treti – atviroms. Tokiu atveju vėsinama tik porą metrų aplink įrangą. Nuo erdvės kinta ir reikalingos vėsintuvo kainos.

Taigi, greitas įvertinimas neatsiejamas ir nuo galingumo. Kuo didesnę erdvę reikia vėsinti – tuo galingesnė įranga yra reikalinga.

Galingumas neatsiejamas nuo sąnaudų. Visiškai natūralu, kad žmonės ieško įrangos, kurios išlaikymas nekainuotų didelių pinigų. Šiuo metu rinkoje galima rasti labai ekonomiškų vėsintuvų, kurie yra A+++ tipo klasės, tad naudojimas nereikalauja daug energijos. Tai patiks ne tik Jūsų piniginei, tačiau ir gamtai.

Visada verta daugiau dėmesio skirti gamintojams. Suprantama, kad visi gamintojai teigia, kad būtent jų įranga yra geriausia. Tokiu atveju rinktis įrangą reikia ne pagal jų rekomendacijas, tačiau pagal žmonių, kurie jau išbandė konkrečius modelius, patarimus.

Kai kuriems svarbi ir įrangos išvaizda. Jeigu norite, kad ji derėtų prie namuose kuriamo interjero – rinkitės norimo dizaino vėdinimo sistemą.

Aktualus ir jos dydis. Transportuojami dažniausiai būna mažesnių matmenų bei lengvesni, kad juos būtų paprasta perkelti iš vienos vietos į kitą, o stacionarūs gali būti didesni ir sunkesni. Verta pirmiausia

išsirinkti tinkamiausią vietą, o tik paskui ieškoti įrangos.

Skiriasi ir jų maitinimo šaltinis. Nors patys populiariausi yra su elektros lizdu, tačiau galima rasti ir pakraunamų bei tų, kurie veikia baterijų pagalba.

Ar ir po šių patarimų pasirinkti vis tiek yra sunku? Tokiu atveju siūlome kreiptis į konkrečios prekybos vietos konsultantus, kurie įvertinę Jūsų poreikius gali pateikti rekomendacijas bei padėti rasti tai, kas Jums labiausiai tinka.

Taip pat skaitykite:

Powered by BaltiCode