Migracijos departamentas: laiku neišvykusiems trečiųjų šalių piliečiams nebus taikoma administracinė atsakomybė

„Suprantame, kad dėl karantino sąlygų nemažai žmonių susidūrė su tam tikrais nesklandumais, todėl, priimdami sprendimus, individualiai vertinsime kiekvieną situaciją, kad klientai spėtų atlikti visas reikalingas procedūras per toleravimo laikotarpį“, – teigia Migracijos departamento direktorė Evelina Gudzinskaitė. 

Užsieniečiai, taip pat tie, dėl kurių buvo priimtas sprendimas dėl grąžinimo, bet laikotarpis savanoriškai išvykti baigėsi karantino metu, privalo išvykti iš Lietuvos iki 2020 m. rugpjūčio 17 d. 24:00 val.

Migracijos departamentas ragina užsieniečius, kurie karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje metu pakeitė darbdavį, kuo skubiau kreiptis į Migracijos departamentą dėl leidimo laikinai gyventi gavimo darbui pas naująjį darbdavį. Rekomenduojama pasirūpinti ir sveikatos draudimu buvimo Lietuvoje laikotarpiu. 

Migracijos departamentas taip pat atkreipia dėmesį, kad Lietuvoje esantys ir grįžti į savo gyvenamosios vietos valstybę norintys užsieniečiai gali tai padaryti, tačiau tai turi būti suderinta su jų valstybėse veikiančiomis institucijomis. Siekiant pradėti atitinkamas procedūras, pirmiausia reikėtų kreiptis į Lietuvos Respublikoje esančias tų valstybių ambasadas ar konsulines įstaigas. 

Vidaus reikalų ministerijos informacija ir nuotrauka

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode