Irane prasidėjo visuotiniai rinkimai

 

Iraniečiai penktadienį pradėjo balsuoti svarbiuose parlamento rinkimuose, o valstybinė televizija parodė, kaip šalies aukščiausiasis lyderis ajatola Ali Khamenei (Ali Chamenėjus) atidavė pirmąjį balsą Teherane.

Mažėja „Grigeo“ produkcijos pardavimai

 

Bendrovės „Grigeo“, kurios antrinė įmonė „Grigeo Klaipėda“ į Kuršių marias leido nevalytas nuotekas, pardavimai mažėja, rašo „Verslo žinios“.

Prekybos tinklo „Maxima“ atstovė Ernesta Dapkienė teigia, kad „Grigeo“ pardavimai metų pradžioje, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, sumažėjo apie 18 proc.

Prezidentūroje apdovanoti nacionalinės premijos laureatai, tačiau V. Kuodytė – neįleista


 

Prezidentūroje ketvirtadienį apdovanoti Nacionalinių kultūros ir meno premijų laureatai, tačiau viena jų – aktorė Viktorija Kuodytė – ketvirtadienį į ceremoniją nebuvo įleista. Kaip aiškina Prezidentūra, aktorė neįleista dėl „administracinės klaidos“.  Prezidentas Gitanas Nausėda žada jai premiją įteikti asmeniškai.       

Popiežius keliaus į Maltą


 

Vasario 10-ąją dieną Šventojo Sosto spaudos salė pranešė, jog popiežius Pranciškus priėmė Maltos Respublikos prezidento ir krašto Katalikų Bažnyčios kvietimą atvykti į šią Viduržemio jūros valstybę.

Powered by BaltiCode