Pagerbti nusipelnę mokiniai

Ernesta ŠNEIDERAITYTĖ

Antradienį, kaip ir kasmet, apdovanoti gabiausi Mažeikių rajono mokiniai – tarptautinių olimpiadų ir konkursų laimėtojai. Karštą popietę Renavo dvaro salę perpildė įvairių mokyklų auklėtiniai. Padėkos raštais apdovanoti ne tik mokiniai, bet ir jų mokytojai bei mokyklų direktoriai.

Sveikino

Susirinkusiuosius sveikino bei dėkojo už Mažeikių krašto garsinimą Mažeikių rajono savivaldybės vicemerė Sigutė Bernotienė, Seimo nario Kęstučio Bartkevičiaus padėjėjas, Savivaldybės tarybos narys Česlovas Čyžas, Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus ir Seimo nario Valiaus Ąžuolo padėjėja Reda Šiaulienė.

Apdovanojimai

Mažeikių Gabijos gimnazijos mokiniai bei mokytojai:

Justas Kaminskas (67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, pagyrimo raštas; 24-asis prof. K. Baršausko fizikos konkursas, I vieta; 30-asis fizikos čempionatas, III vieta; 25-oji Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiados regioninis etapas, II vieta). Mokytojos – Genovaitė Meinorienė (fizika), Rima Skordenytė (ekonomika ir verslumas).

Ignas Lapkus (22-oji Lietuvos mokinių filosofijos olimpiada, I laipsnio diplomas; 25-oji Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada, pagyrimo raštas; Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninis etapas, literatūrinė kompozicija „Kaukės“, I vieta). Mokytojos – Regina Dirginčienė (etika), Živilė Nagienė (teatras), Rima Skordenytė.

Dovydas Samulionis (55-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, II vieta). Mokytoja – Virginija Dambrauskaitė (biologija).

Dominykas Rudokas (Respublikinis etikos konkursas „Moralinės dilemos“ 9–10 klasių mokiniams, III vieta). Mokytoja – Regina Dirginčienė (etika).

Greta Intaitė (Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9–12 klasių mokiniams, II vieta). Mokytoja – Kristina Kleinauskaitė (lietuvių kalba).

Kotryna Narkutė (Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9–12 klasių mokiniams, III vieta). Mokytoja – Genovaitė Valantienė (lietuvių kalba).

Martyna Griciūtė (25-oji Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiados regioninis etapas, III vieta). Mokytoja – Rima Skordenytė.

Liveta Jasmontaitė (Lietuvos mokinių technologijų olimpiada „Mano laiškas rytojui“, I laipsnio diplomas gaminių ir dizaino veiklos grupėje). Mokytoja – Ingrida Muturė (technologijos).

Rokas Jagminas (Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninis etapas, literatūrinė kompozicija „Kaukės“, I vieta). Mokytoja – Živilė Nagienė.

Beatričė Matiukaitė (Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninis etapas, literatūrinė kompozicija „Kaukės“, I vieta). Mokytoja – Živilė Nagienė.

Agnė Kontutytė (Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninis etapas, literatūrinė kompozicija „Kaukės“, I vieta). Mokytoja – Živilė Nagienė.

Ieva Pudžiuvelytė (Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninis etapas, literatūrinė kompozicija „Kaukės“, I vieta). Mokytoja – Živilė Nagienė.

Apdovanotas gimnazijos direktorius Eduardas Vaičiulis.

Merkelio Račkausko:

Povilas Dapšys (Europos gamtos mokslų olimpiada Portugalijoje, II vieta (sidabro medalis); 52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, II vieta (sidabro medalis) vienuoliktokų amžiaus grupėje; 58-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II vieta, sidabro medalis; 68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, III laipsnio diplomas (bronzos medalis); Tarptautinės jaunųjų matematikų varžybos 2019, III vieta). Mokytojos – Lina Vičiulienė (biologija), Audronė Čekytė (chemija), Albina Jasinskaitė (matematika).

Simas Kontrimas (25-oji Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada, III laipsnio diplomas; 52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, III vieta (bronzos medalis); 31-oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada, I laipsnio diplomas (aukso medalis). Lietuvos geografijos olimpiadoje atrinktas dalyvauti į tarptautinę Baltijos šalių olimpiadą Kaliningrade (Rusija) ir pasaulinę geografijos olimpiadą Honkonge (Kinija); 58-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, pagyrimo raštas; Lietuvos mokinių finansų olimpiada, II vieta; 2-oji respublikinė geomokslų olimpiada, I vieta (aukso medalis), atstovaus Lietuvai Pasaulinėje geomokslų olimpiadoje Pietų Korėjoje; ISM ir NMA ekonomikos olimpiada, III vieta; Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas 2018 m., III vieta). Mokytojos – Silva Paulauskienė (istorija), Lina Vičiulienė, Aistė Daubarienė (chemija), Rima Meldaikienė (istorija), Stasys Dainius (geografija).

Gerda Šalengaitė (51-asis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso respublikinis etapas, I vieta (aukso medalis). Mokytoja Ona Kelpšienė (lietuvių kalba).

Lukrecija Ramanauskaitė (25-oji Lietuvos mokinių dailės olimpiada, I laipsnio diplomas (aukso medalis); Respublikinė prof. A. Zmuidzinavičiaus piešimo olimpiada 2019, I vieta). Mokytoja – Asta Milėškienė (dailė).

Greta Žilinskaitė (25-oji Lietuvos mokinių dailės olimpiada III laipsnio diplomas (bronzos medalis). Mokytoja – Asta Milėškienė.

Andrius Uldukis (Meninio skaitymo konkurso regioninis etapas, III vieta). Mokytoja – Ona Kelpšienė (lietuvių kalba).

Georgij Tuguši (Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiada, padėkos raštas už puikiai atkliktą kalbėjimo užduotį). Mokytoja Ramutė Čiutienė (rusų kalba).

Deimantė Mirončikaitė (Europos egzaminas, II vieta, pažintinė kelionė į Europos Sąjungos institucijas Briuselyje). Mokytoja – Silva Paulauskienė.

Apdovanota gimnazijos direktorė Asta Žukauskienė.

Kalnėnų pagrindinės mokyklos:

Beatričė Balzerytė (48-ojo tarptautinio jaunimo epistorinio rašinio konkurso respublikinis etapas, III vieta). Mokytoja – Daiva Misevičienė (lietuvių kalba).

Vaiva Margelytė (3-oji Vakarų Lietuvos 5–8 klasių mokinių gamtos mokslų-biologijos olimpiada, I vieta). Mokytoja – Jūratė Fridrikienė (biologija).

Nedas Šarmanauskas (3-oji Vakarų Lietuvos 5–8 klasių mokinių gamtos mokslų-biologijos olimpiada, II vieta). Mokytoja – Jūratė Fridrikienė.

Haroldas Pogojus (3-oji Vakarų Lietuvos 5–8 klasių mokinių gamtos mokslų-biologijos olimpiada, I vieta). Mokytoja – Jūratė Fridrikienė.

Rokas Slančiauskas (19-asis nacionalinis mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkursas, I vieta). Mokytoja – Jūratė Fridrikienė.

Apdovanota mokyklos direktorė Regina Arbatauskienė.

„Ventos“ progimnazijos:

Domantas Jucius (3-oji Vakarų Lietuvos 5–8 klasių mokinių gamtos mokslų-biologijos olimpiada, III vieta). Mokytoja – Dovilė Šliterienė (chemija).

Auksė Šimkutė (3-oji Vakarų Lietuvos 5–8 klasių mokinių gamtos mokslų-biologijos olimpiada, I vieta). Mokytoja – Dovilė Šliterienė.

Karolina Bučytė (3-oji Vakarų Lietuvos 5–8 klasių mokinių gamtos mokslų-biologijos olimpiada, III vieta). Mokytoja – Dovilė Šliterienė.

Lukas Buinickas (Lietuvos 6–8 klasių mokinių matematikos oliompiada, III vieta). Mokytoja – Nijolė Juozumienė (matematika).

Apdovanota progimnazijos direktorė Ramunė Badaukienė.

Pavasario mokyklos:

Jorūnė Dimaitė (Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados regioninis ir respublikinis etapai, I vieta). Mokytoja – Dainora Dimienė (lietuvių kalba).

Apdovanotas mokyklos direktorius Stanislovas Jakučinskas.

Autorės nuotrauka

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode