I. Daukontas – Lietuvos jaunių stalo teniso čempionas

Kovo 16–17 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos jaunių stalo teniso čempionatas. Varžybose dalyvavo po 32 pajėgiausius Lietuvos jaunius ir jaunes (iki 18 metų). Buvo vykdomos vaikinų ir merginų vienetų, dvejetų ir mišrių dvejetų varžybos. Iš mūsų miesto teisę dalyvauti pirmenybėse iškovojo trys Mažeikių sporto mokyklos auklėtiniai: Irmantas Daukontas, Rusnė Vasarytė ir Amelija Nicytė (treneris Raimondas Jackevičius).

Sėkmė komandos lyderį I. Daukontą lydėjo dvejetų varžybose. Irmantas su Eligijumi Klarenbeku įveikė visus varžovus ir tapo Lietuvos jaunių čempionais. Mišrių dvejetų varžybose Irmantas su Emilija Riliškyte iškovojo bronzos medalius. Vienetų varžybose I. Daukontui medalio iškovoti nepavyko, jis suklupo ketvirtfinalyje. Rusnė ir Amelija tarp prizininkų nepateko.