Lietuvos jaunimo dziudo čempionate sėkmė lydėjo Alytaus miesto ir rajono sportininkus

Savaitgalį Kauno A. Sabonio sporto centre vykusiame Lietuvos jaunimo dziudo čempionate puikiai pasirodė Alytaus miesto ir rajono sportininkai. Šiose varžybose dalyvavo apie 200 sportininkų, gimusių 1996–2001 metais bei turinčių ne mažesnį nei 2 KYU (mėlyną diržą) laipsnį.

Laikinojoje sostinėje geriausiai sekėsi iš Miroslavo kilusiai Karolinai Žuklijūtei, kuri svorio kategorijoje iki 44 kg įveikė visas savo oponentes ir pasipuošė aukso medaliu.

Alytaus sporto ir rekreacijos centro atstovai šiose varžybose iškovojo 5 medalius. Raimundas Krilavičius pralaimėjimo skonį patyrė tik finale ir užėmė antrąją vietą svorio kategorijoje iki 81 kg. Tuo tarpu Donatas Sabonis (iki 90 kg), Tautvydas Matulevičius (iki 100 kg), Ignas Mečajus (per 100 kg) ir Ovidija Visockaitė (iki 70 kg) iškovojo trečiąsias vietas bei savo trofėjų kolekcijas papildė bronza.

Kaune per žingsnį nuo medalių liko penktąsias vietas užėmę Matas Ąžuolas (iki 81 kg) ir Greta Funkaitė (iki 52 kg).