Vyko žiemos slalomo varžybos „Varėnos pusnis 2016“

Šiais metais jau 19-ajį kartą vyko tradicinė „Varėnos pusnis 2016“, organizuojama automobilių sporto klubo „Autoakimirka“ prezidento Gintauto Miškinio. Nors sniego pusnių ir nebuvo, tačiau esant permainingam, gan žvarbiam orui paminėjome mūsų valstybės, Lietuvos, nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Žiemos slalomo varžybose dalyvavo 45 dalyviai, atvykę iš įvairių Lietuvos miestų. Savo meistriškumą valdant automobilį keturiose klasėse (priekinių, galinių, keturių varančiųjų ratų bei jaunių klasėse) galėjo pademonstruoti Varėnos miesto Jono Basanavičiaus užtvertoje gatvės atkarpoje įrengtoje trasoje, kurią įveikti reikėjo ne tik kuo greičiau, bet ir kuo mažiau padarant klaidų, kai už kiekvieną iš jų buvo skiriama po 5 sekundes baudos laiko arba paskelbiamas varžybų trasos nevykdymas.

Prizines vietas laimėję dalyviai gavo renginio rėmėjų ir automobilių sporto klubo „Autoakimirka“ narių atminimo taures ir rėmėjų įsteigtus prizus. Pirmąją vietą priekinių varančiųjų ratų klasėje užėmė Jonas Skrebūnas, antrąją – Vytis Pauliukonis, o trečiąją – Julius Povilauskas. Galinių varančiųjų ratų klasėje pirmąją vietą užėmė Irmantas Dulius, antrąją – Karolis Parulis, o trečiąją – Irmantas Binkis. Igoris Aleksejevič keturių varančiųjų ratų klasėje užėmė pirmąją vietą. Toje pačioje klasėje antrąją vietą užėmė Justinas Kvaraciejus, o trečiąją – Dainius Sukackas. Jaunių (dalyvių iki 18 metų) klasėje pirmąją vietą užėmė Darius Sukackas, antrąją – Dovydas Jančiauskas, o trečiąją – Lukas Karlonas.

Dėl Varėnos rajono savivaldybės mero Algio Kašėtos įsteigtos taurės varžėsi geriausius laikus parodę dalyviai, varžybų teisėjų sprendimu atrinkti dalyvauti finaliniame važiavime: Julius Povilauskas, Jonas Skrebūnas, Vytis Pauliukonis, Haris Krušniauskas, Mindaugas Kanapickas, Igoris Aleksejevič, Justinas Kvaraciejus. Iš šių dalyvių greičiausiai varžybų trasą įveikė Igoris Aleksejevič, kuriam ir buvo įteikta Varėnos rajono savivaldybės mero taurė.

Pagrindinis renginio rėmėjas – Varėnos rajono savivaldybė. Rėmėjai: UAB „Varėnos vandenys“, UAB „Staginis“ – Varėnos „Senukai“, UAB „Varėnos kuras“, Varėnos PGT, Varėnos policijos komisariatas, UAB „Albert Berner“, Gintauto Miškinio „Buliaus servisas“, Povilas Saulevičius, Valdas ir Rimas Cibulskai, reklamos firma „Aibės matas“.

Klubo narių ir renginio dalyvių vardu dėkoju automobilių sporto klubo „Autoakimirka“ prezidentui Gintautui Miškiniui už 19-ųjų žiemos slalomo varžybų „Varėnos pusnis 2016“ organizavimą ir automobilių sporto mėgėjų subūrimą turiningai praleisti laiką.