Lietuvoje nustatyti dar 19 koronaviruso atvejų, bendras skaičius – 179

Lietuvoje pirmadienį nustatyta dar 19 koronaviruso atvejų, bendras užsikrėtusiųjų skaičius išaugo iki 179, pranešė Sveikatos apsaugos ministerija. 

Anot jos, 15 naujausių COVID-19 atvejų diagnozavo Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija. Du asmenys izoliuoti ir gydomi Panevėžio ligoninėje, jau nustatyta, kad vieno iš jų atvejis vietinis, dėl kito užsikrėtimo aplinkybių detalizuojama. 12 atvejų nustatyti iš Vilniaus mobiliuosiuose punktuose paimtų ėminių, jų informacija tikslinama. Dar vienas patvirtintas koronaviruso atvejis iš Vilniaus taip pat aiškinamas.

Dar du atvejai nustatyti Kauno klinikų laboratorijoje, vienas iš mėginių gautas iš Kauno mobiliojo punkto, jo informacija taip pat tikslinama.

Likusieji du susirgimai nustatyti Klaipėdos universitetinės ligoninės laboratorijoje. Vienas atvejis įvežtinis, asmens maršrutas ėjo per Turkiją, Meksiką, Panamą ir Latviją. Antrasis atvejis vietinis – asmuo dirba Klaipėdos universitetinėje ligoninėje (ne medikas).

Naujų Santaros klinikų laboratorijos tyrimų rezultatų dar laukiama.

Dėl visų atvejų vyks epidemiologiniai tyrimai.

Autorė Jūratė Skėrytė

Vilnius, kovo 24 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode